Hakkımızda
Hakkımızda
Tanıtım Videosu
Mimaks Aksesuar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer odio purus, pulvinar vel magna eget, efficitur condimentum tellus.In eu velit risus. Nullam et vulputate tellus.Donec at tortor ut risus mattis ornare.Sed at lectus efficitur, rutrum leo non, condimentum leo. Quisque in imperdiet dui. Ut venenatis, erat non posuere tempus, libero ipsum sollicitudin lectus, at lacinia nisi risus id ligula.Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı,sürekli 'buraya metin gelecek,buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.Şu anda birçok masaustu yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında 'lorem ipsum' anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.

Misyon
Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı mobilya sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. İlkesiyle mimaksaksesuar kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan mimaksaksesuar çalışanları, firmalarını iç piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir mimaksaksesuar için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak,için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız...
Vizyon
Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.
Bize Ulaşın